Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním cookies (viz Podmienky používania). Cookies sú potrebné pre fungovanie webu. Zoznámil a som sa so zásadami Spracovanie osobných údajov a súhlasím s ich použitím Rozumiem

Vrátenie tovaru

Zakúpený tovar u nás môžete vrátiť bez udania dôvodu v zákonnej 14denné lehote. Platí to ako pre tovar zaslaný prepravnou službou, tak aj pre osobné odbery.

Pokiaľ chcete vrátiť tovar, je potreba nám do 14 dní (kalendárnych, nie pracovných) od prevzatia tovaru oznámiť, že chcete odstúpiť od zmluvy. Pre oznámenie odstúpenia od zmluvy môžete využiť tento kontaktný formulár alebo vašu požiadavku zaslať e-mailom alebo poštou.

Po tomto oznámení treba nám čo najskôr doručiť zakúpený tovar spolu s kópiou faktúry alebo účtenky na adresu:

MarLen s.r.o.
Palackého tr. 44
612 00 Brno
Česká republika

Náklady na vrátenie tovaru nehradíme.

Zaplatená suma vám bude do 14 dní od vrátenia tovaru vrátená na účet, ktorý si určíte.

Aký tovar sa nedá vrátiť?

  • Keďže látky, ktoré sú predávané v "metráži" (teda ako jednotku majú uvedené metre - "m") upravujeme na prianie zákazníka - odstrihávame z role požadované množstvo - nemožno takto upravenej tovar vrátiť. (Podľa §1837, písm. D, Občianskeho zákonníka Českej republiky).
  • Látky, ktoré sú predávané v kusoch (jednotka "ks" alebo "kupón"), môžete vrátiť rovnako ako akékoľvek iné tovary.
  • Tovar tiež nemožno vrátiť, ak bola objednávka vykonaná v rámci obchodnej alebo podnikateľskej činnosti (teda ak je faktúra vystavená na IČ).